Jaka nawigacja GPS offline najlepsza?

Dodane przez Tom - wt., 03/27/2018 - 08:25

Oczywiście osobiście uważam, że najlepszą nawigacją GPS w podróży jest i raczej długo będzie Google Maps. Niestety czasem nie mamy dostępu do internetu i w tym momencie zdani jesteśmy na mapy offline. Co robić, gdy nie ma Internetu? Zazwyczaj w takich sytuacjach odpalam aplikację MAPS.ME, którą mam zainstalowaną na tablecie lub sięgam po papierową mapę. A jak wy radzicie sobie w takich sytuacjach? Czy możecie polecić jakieś inne alternatywne aplikacje, które dobrze działają bez internetu?

Sygic bazuje na mapach TomToma który mimo wszystko wcia ma problemy np. z europą wschodnią. Dlatego JA preferuję coś, co działa na OpenStreetMap (OSM) czyli na przykład https://www.beonroad.com/ albo http://navmii.com/navigation/. Są to dwa przykłady darmowych nawigacji z dożywotnią darmową aktualizacją map, oczywiście obydwie aplikacje działają w języku polskim :)

Ona i on (niezweryfikowany)

czw., 05/03/2018 - 21:57

... to koniec języka za przewodnika! Nie trzeba bać się miejscowych, nie dość że wskażą drogę to zawszę coś ciekawego od siebie dorzucą :)

Anonim (niezweryfikowany)

śr., 05/23/2018 - 16:36

Dodane przez Ona i on (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Całkowicie się zgadzam! Nawet jeśli jesteście za granicą i nie znacie języka, zawsze można się dogadać. Jak to mówią: z każdym się dogadasz tylko potem ręce bolą ;)

Wracając do tematu ... Google Maps is KING!!!
Wiesz, że nie będziesz mieć internetu w danym miejscu? Przed wyjazdem pobierz dany obszar map z internetu np. na kate pamięci i mapy działać będą także gdy jesteś poza siecią.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki

Reklama