Neapol - niezbędne aplikacje

Dodane przez Tom - wt., 06/14/2022 - 09:24
Fora

Wybierając się do włoskiego regionu kampania oraz do Neapolu warto zainstalować sobie w telefonie aplikacje, które pomogą wam zaoszczędzić trochę pieniędzy, czasu i stresu...

Pierwsza aplikacja, którą moim zdaniem trzeba mieć na telefonie to oczywiście Google Maps z pobranymi mapami OFFLINE. Dzięki temu nie zabłądzicie w wąskich uliczkach Neapolu, w których bardzo często trudno złapać sygnał GPS.


Druga aplikacja to używana przez miejscowych Unico Campania (do pobrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.pluservice.unicoc), dzięki której bezstresowo i z wyprzedzeniem możemy kupić sobie bilety we wszystkich firmach transportowych działających na terenie całego regionu. Kupowałem przez nią bilety na Alibus (autobus z lotniska), autobus z Pompei do Neapolu, a także na Funicolare di Montesanto.


ArteCardOstatnia to Artecard (aplikacja do probrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.indra.universiadi), dzięki której możemy wykupić sobie zniżki na bilety do muzeów i na transport w całej kampanii.

Dodaj komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.

Ograniczony HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki