Włochy

Opis

Italy, Italia ...

Darmowa plaża w Sorrento

Dodane przez Admin - sob., 08/20/2022 - 14:57
Fora

Całymi miesiącami marzysz o wspaniałym urlopie nad morzem w ciepłym kraju. Twój wybór pada na Włochy, więc może wizyta w jakiejś typowej miejscowości wypoczynkowej? Skuszony pięknymi zdjęciami i filmikami z YouTube wybierasz Sorrento! Przepiękna miejscowość, położona nad Zatoką Neapolitańską (Morze Tyrreńskie) z przepięknym widokiem na Wezuwiusza. Domyślałeś się, że może tam być drogo, ale ... żeby każdego dnia pobytu tam płacić 10-20 euro za wejście na plażę ? O co to, to nie. Gruba przesada ... Pójdę na darmową plażę!

Positano

Dodane przez Admin - pt., 07/01/2022 - 19:40
Fora

Włoskie miasteczko Positano to wymarzone miejsce dla wszelkiej maści Instagramerów, YouTuberów ... Zostało wypromowane przez takie filmy jak "Wesele w Sorrento", "Pod słońcem Toskani" itd. Pocztówkowe Positano - to Istny raj na ziemi! Miejsce, naprawdę przepiękne, ale ceny w tutejszych lokalach i tłumy osób robiących sobie wszędzie słodkie selfie potrafią zabić wszelki entuzjazm i romantyzm tego miejsca.

Neapol - niezbędne aplikacje

Dodane przez Tom - wt., 06/14/2022 - 09:24
Fora

Wybierając się do włoskiego regionu kampania oraz do Neapolu warto zainstalować sobie w telefonie aplikacje, które pomogą wam zaoszczędzić trochę pieniędzy, czasu i stresu...

Pierwsza aplikacja, którą moim zdaniem trzeba mieć na telefonie to oczywiście Google Maps z pobranymi mapami OFFLINE. Dzięki temu nie zabłądzicie w wąskich uliczkach Neapolu, w których bardzo często trudno złapać sygnał GPS.