Revolut

Dodane przez Tom - śr., 09/19/2018 - 15:43

Karta Revoult to nie taka zwykła, jak wiele innych karta przedpłacona (prepaid card) ...

Płacisz lolakną walutą gdziekolwiek się wybierasz ... Brak prowizji za płacenie w obcej walucie ( koniec z płaceniem dodatkowego haraczu dla banku), bardzo korzystne przewalutowanie... a do tego tanie (płatne dziennie) ubezpieczenie podróżne! Brzmi zachęcająco?

Darmowa karta wielowalutowa dopasowana do światowego stylu życia?

Jeżeli dużo podróżujecie, to powinniście się zastanawiać czy nie czas zacząć już korzystać z Revoluta ;)

Zainteresowani? >>> www.revolut.com

PS. Mały update ;) Na Revolut przechowywać można także kryptowaluty (Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple i 25 innych wirtualnych walut)

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 09/22/2018 - 11:18

Korzystam z tej karty już jakiś czas, jedyna wada jaką do tej pory odkryłem to wypłaty w bankomatach EURONET. Niestety sieć Euronet pobiera dodatkową opłatę :( Cała reszta rewelacja!

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 03/07/2020 - 10:02

10 razy lepszy niż jakikolwiek klasyczny bank! W waszej informacji brakuje informacji o tym że Revolut obsługuje także darmowe szybkie przelewy, darowizny , sejfy Vault itd. Zresztą sami się przekonajcie na https://www.revolut.com/pl-PL/

PS. Jeśli mieszkacie np. w UK to poprzez Revolut możecie kupować także amerykańskie akcje np. Tesli czy Facebooka

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 06/06/2020 - 12:31

Tu nie kryptowaluty a tylko ekspozycje na kryptowaluty! Na Revolucie możesz co najwyżej spekulować na zmianie kursu kryptowalut. Możesz kupić w dołku i drożej sprzedać, jeśli masz szczęście... Niestety nie kupisz tam np. bitcoina i nie przelejesz go nigdzie!

Anonim (niezweryfikowany)

wt., 01/12/2021 - 19:51

Niestety wraz z kolejnymi wersjami aplikacji oraz z Brexitem ( revolut.com to fintech z Anglii z główną siedzibą w Londynie) używanie aplikacji i karty stało się bardzo trudne a może i nawet bezsensowne. Brak możliwości przewalutowań, brak możliwości przelewów, utrudniony kontakt (tylko czat) z działem obsługi klienta. Do tego zawieszająca się aplikacja i oficjalna strona internetowa. Czy tak powinna działać firma oferująca usługi finansowe?

Koniecznie przeczytaj, zanim zdeponujesz tam jakiekolwiek pieniądze: "5 wad Revoluta, o których musisz wiedzieć" https://www.bankier.pl/wiadomosc/Revolut-wady-o-ktorych-musisz-wiedziec…

Dodaj komentarz

Ograniczony HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki

Reklama