Van Life po polsku

Dodane przez Tom - pon., 07/30/2018 - 16:44

Czy żeby podróżować samochodem i w mim jeść, spać a nawet dłużej mieszkać trzeba koniecznie kupować drogiego kampera ?

Raczej NIE! Oto, jak Polacy rozwiązują ten problem.

Wystarczy kupić używanego Busa lub jak kto woli Vana i samemu go przerobić na jeżdzącą sypialnię...

Poniżej dwa przykłady takich polskich konwersji:

Budżetowy Transporter T4 z YouTubowego kanału Hi_5

VW LT35 KAMPER z podrozovanie.pl

 

I co wy na to? Zainspirowani?

Powiedzenia tego używamy w sytuacji, gdy osoba - mająca coś na sumieniu - doszukuje się aluzji do tego w wypowiedziach innych osób i demaskuje się gwałtowną reakcją ... Czyżbyś miał /miała konto na Patronite ? A wiesz, że niektórym wystarczają przychody z reklam Google AdSense które wyświetlają się na YT oraz przychody z płatnych współpracy? Serio! Nie zawsze trzeba żebrać.

rascalbrave.pl (niezweryfikowany)

pt., 06/26/2020 - 18:02

Uwielbiam oglądać na YT przeróbki i modyfikacje samochodów, aby przystosować je do podróży. Mam takie marzenie, aby samemu też wkrótce wybrać się w taką podróż kamperem, którego sam zrobie :)

Pozdrawiam, rascalbrave.pl

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 07/04/2020 - 11:39

Jeżeli macie dosyć tik tokowych i instagramowych vanlifersów, którzy żebrają w każdym odcinku... To powinniście zobaczyć parę, która nagrywa na kanał "Lokalersy". Zbudowali camper vana w 8h i pojechali w świat zarabiać hajs np.zbierając borówki! Szczerzy aż do bólu, pełny spontan, trzymam kciuki, żeby nie założyli patronite ;) Oczywiście czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki .. Link do ich kanału: https://www.youtube.com/channel/UCv_0rQp9WTQBIq-qCcOstIQ

Mnie osobiście drażniło parcie na szkło i kasę co niektórych polskich vanowych youtuberów, więc przestałem ich oglądać. Dlatego z mojej listy obserwowanych znikło podrozovanie, foxes, kampermaniak ... z polskich został u mnie już tylko Kapitan Przyczepa.

Oczywiście, ja także zajawiłem się na zbudowanie swojego camper vana i dlatego pochłaniam spore ilości filmików na YouTube jak przerobić vana na kampera, ale tym razem w języku angielskim. I powiem wam, że inny świat. Żadnych kubków, książek na sprzedaż, żadnego proszenia o pieniądze. Amerykańscy czy angielscy youtuberzy dobrze wiedzą, że jak zrobią dobry przydatny content, to sponsorzy sami się do nich zgłoszą.

Anonim (niezweryfikowany)

czw., 07/09/2020 - 19:14

My Polacy jednak jacyś dziwni jesteśmy. Naoglądaliśmy się chamerykańskich vanlifersów i chcemy to w naszym kraju wprowadzić (ba, niektórzy chcą nawet na tym zarobić, sprzedając kursy, książki ...). Niestety polskie realia są zgoła inne niż amerykańskie. Spróbujcie usunąć ścianę działową w wanie i pojedźcie na przegląd techniczny w mieście wojewódzkim. Spróbujcie w Polsce wjechać wanem do lasu lub do parku i tam przenocować. Parę wyjazdów nieważne gdzie, ale film na Youtube trzeba włożyć i koniecznie włączyć monertyzację... Serio? No i na koniec, dlaczego nie chcemy się za darmo dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

PS. Czy oprócz kampermajstrów znacie jeszcze jakieś inne fora dyskusyjne dla ludzi mieszkających w vanach?

Mam pytanie do ciebie: Czy uliczny grajek zaczepia każdego - Rzućcie mi kasę bo ja gram? NIE ! On po prostu gra !!! Ludziom jak się podoba to rzucają mu kase, jak nie to idą dalej ... Proste?

Anonim (niezweryfikowany)

ndz., 09/20/2020 - 09:48

Jak wygląda prawdziwe życie w samochodzie? Pozwólcie, że ja to tu tylko zostawię ... The Reality of #VanLife - Full Documentary Movie - 2018 https://youtu.be/A6McizBPKaE

Anonim (niezweryfikowany)

wt., 09/22/2020 - 09:53

Dodane przez Anonim (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

A kto Cie zaczepia na Youtube? Jak nie chcesz to nie ogladasz, jak chcesz to ogladasz - za darmo. A jak masz ochote zaplacic to placisz, nikt cie do niczego nie zmusza...

Andy1954 (niezweryfikowany)

pt., 10/09/2020 - 22:32

Witam, tani kamper to jest wezwanie, jestem emerytem, prosze o sugestie, 20000pln takie mozliwosci, pozdro, andrzej

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 10/10/2020 - 16:40

Z nudy dziś wchodze na kanał podrozovanie a tam po minucie słyszę WPŁACAJCIE DONEJTY! wyłaczyłem mam dość tych polskich, pseudo vanlifersów. Ludzie zróbcie coś by zarobić a nie ciągłe żebranie!

Dodaj komentarz

Ograniczony HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki

Reklama