Revolut

Dodane przez Tom - śr., 09/19/2018 - 15:43

Karta Revoult to nie taka zwykła, jak wiele innych karta przedpłacona (prepaid card) ...

Płacisz lolakną walutą gdziekolwiek się wybierasz ... Brak prowizji za płacenie w obcej walucie ( koniec z płaceniem dodatkowego haraczu dla banku), bardzo korzystne przewalutowanie... a do tego tanie (płatne dziennie) ubezpieczenie podróżne! Brzmi zachęcająco?

Darmowa karta wielowalutowa dopasowana do światowego stylu życia?

Jeżeli dużo podróżujecie, to powinniście się zastanawiać czy nie czas zacząć już korzystać z Revoluta ;)

Zainteresowani? >>> www.revolut.com

PS. Mały update ;) Na Revolut przechowywać można także kryptowaluty (Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple i 25 innych wirtualnych walut)

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 09/22/2018 - 11:18

Korzystam z tej karty już jakiś czas, jedyna wada jaką do tej pory odkryłem to wypłaty w bankomatach EURONET. Niestety sieć Euronet pobiera dodatkową opłatę :( Cała reszta rewelacja!

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 03/07/2020 - 10:02

10 razy lepszy niż jakikolwiek klasyczny bank! W waszej informacji brakuje informacji o tym że Revolut obsługuje także darmowe szybkie przelewy, darowizny , sejfy Vault itd. Zresztą sami się przekonajcie na https://www.revolut.com/pl-PL/

PS. Jeśli mieszkacie np. w UK to poprzez Revolut możecie kupować także amerykańskie akcje np. Tesli czy Facebooka

Anonim (niezweryfikowany)

sob., 06/06/2020 - 12:31

Tu nie kryptowaluty a tylko ekspozycje na kryptowaluty! Na Revolucie możesz co najwyżej spekulować na zmianie kursu kryptowalut. Możesz kupić w dołku i drożej sprzedać, jeśli masz szczęście... Niestety nie kupisz tam np. bitcoina i nie przelejesz go nigdzie!

Anonim (niezweryfikowany)

wt., 01/12/2021 - 19:51

Niestety wraz z kolejnymi wersjami aplikacji oraz z Brexitem ( revolut.com to fintech z Anglii z główną siedzibą w Londynie) używanie aplikacji i karty stało się bardzo trudne a może i nawet bezsensowne. Brak możliwości przewalutowań, brak możliwości przelewów, utrudniony kontakt (tylko czat) z działem obsługi klienta. Do tego zawieszająca się aplikacja i oficjalna strona internetowa. Czy tak powinna działać firma oferująca usługi finansowe?

Koniecznie przeczytaj, zanim zdeponujesz tam jakiekolwiek pieniądze: "5 wad Revoluta, o których musisz wiedzieć" https://www.bankier.pl/wiadomosc/Revolut-wady-o-ktorych-musisz-wiedziec…

Potwierdzam! Revolut blokuje płatności kartą oraz przelewy na giełdy kryptowalut!

Jednocześnie Revolut promuje zakup kryptowalut (...a właściwie zakup "opcji" na kryptowaluty - tak nie kupisz tam prawdziwego crypto) w swojej aplikacji. Próbowałem zapłacić rovolutem na Coinbase oraz na Binance i za każdym razem takie płatności były blokowane. Totalna porażka:(

Jako ciekawostkę mogę dodać treść komunikatu, jaki pojawił się na Binance:
"Ważne uwagi. Musisz dokonać wpłaty z konta bankowego pod własnym nazwiskiem, w przeciwnym razie depozyt zostanie zwrócony (obowiązuje opłata manipulacyjna). Prosimy nie używać Fire (Irlandia), Monzo (UK), Revolut (UK) i Transferwise (UK) do wypłat."

Polecam lekturę świeżych opinii o Revolut na: https://pl.trustpilot.com/review/www.revolut.com

Anonim (niezweryfikowany)

śr., 03/10/2021 - 11:30

Dodane przez Anonim (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Cytuje: "Choć Revolut pozwala na błyskawiczną wymianę walut fiducjarnych na kryptowaluty takie, jak Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), Litecoin (LTC) czy XRP (XRP), użytkownik nie może nimi zarządzać poza aplikacją. Jest to tzw. ekspozycja na wyżej wymienione coiny. Można ją kupować i sprzedawać – zarabiając bądź tracąc na zmianie kursów. Konto na Revolucie nie pełni natomiast funkcji portfela kryptowalutowego. W rzeczywistości Revolut nie umożliwia zakupu Bitcoina ani innych coinów. Nie można ich bowiem przelać na zewnętrzny adres portfela, ani też płacić nimi za towary czy usługi w sklepach, gdzie akceptowana jest taka forma dokonywania płatności..."

https://tokeneo.com/pl/kupujesz-btc-na-revolucie-musisz-o-tym-wiedziec/

Dodaj komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki

Reklama